O MNĚ


 • masérské praxi se věnuji od roku 2002, nejprve na území Olomouce a od roku 2007 pak na území Prahy, od ledna 2016 mě najdete v salonu v Sibřině

 • moje zájmy ve volném čase: rodina, zdravá strava, alternativní medicína, su-jok, jóga, bosá chůze a tvoření bosých sandálků

  

  Já, masáže a masážní přípravky

  Jsem certifikovaná masérka a nabízím regenerační a masérské služby spojené s aromaterapií s praparáty české přírodní olejové kosmetiky Original ATOK. Nabízím tyto druhy masáží a terapií: KLASICKOU RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽ, HOLISTICKOU - INTUITIVNÍ MASÁŽ, BAŇKOVÁNÍ -sklo/oheň, REFLEXNÍ TERAPII, REIKI, MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY, BREUSSOVU MASÁŽ, AROMAMASÁŽ ,UŠNÍ SVÍCE, o jednotlivých typech masáží se více dočtete výše v jednotlivých odkazech. 

   Dle pentagramu vycházejícího z filozofie Východu náš život formuje pět energetických kvalit, které se neustále doplňují a vyvažují.

  Symbolizují je elementy Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. Tyto energie charakterizují všechny projevy života, roční doby, potraviny, emoce, tělesné orgány, barvy... a samozřejmě také vůně.

   Dopřejte si proto dle ročního období příjemnou relaxační masáž s levandulí, skořicí, třezalkou nabo dalšími bylinkami obsaženými v masážních olejích Original ATOK. Spojte jejich blahodárné účinky s ozdravnou silou doteku a působením vůní.

  Hlavními složkami masážních olejů jsou vysoce kvalitní rostlinné a éterické oleje. Tyto bioaktivní látky mají díky nízké hmotnosti molekul schopnost pronikat hluboko do pokožky, působit na krevní oběh i lymfatický systém a pozitivně tak ovlivňovat celý organismus. Vůně mají zároveň příznivý dopad na emoce a významně podporují relaxaci. Jejich účinek přetrvává ještě dlouho po masáži.