REFLEXNÍ TERAPIE

Každou masáž začínám reflexním ošetřením plosek nohou, při němž se věnuji bodům, které souvisí s páteří a klouby  a dále pak pokračuji Vámi zvolenou masáží.

  o reflexní terapii:

  • Reflexologie nohy je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy. Terapií reflexních zón se vytvářejí základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na chodidle.

  • Pomocí jemné reflexní masáže a stlačováním příslušných bodů na chodidle dokážete ulevit od bolesti, rozproudíte tok energie v těle a celkově tak navodíte pocit pohody a harmonie.

  • REFLEXNÍ TERAPIE CHODIDLA je jednoduchá, rychlá, vždy dostupná, ale přitom velmi účinná metoda. Díky ní můžeme přes mapu chodidla provádět diagnostiku, prevenci, a co je asi nejdůležitější − ulevovat si od bolestí a napravovat zdravotní poruchy. Pomáhá uvolnit nejrůznější blokace životní síly, stejně jako nalézt ztracenou osobní rovnováhu. Většinou velmi příjemná reflexní masáž chodidel je skvělým impulzem ke spuštění samoléčebného mechanismu našeho těla. A základy se dokáže naučit naprosto každý, jak pro sebe, tak pro možnost pomoci druhým.